Kontakta oss på Ögonblicksteatern

Kom gärna på besök! Vi finns mittemot Hamnmagasinet på
Västra Strandgatan 7B i Umeå. Välkomna!

Tel: 090 – 14 00 14
Mejl: Ögonblicksteatern

Dra musen över fotot på den du vill komma i kontakt med, så får du upp den personliga e-postadressen.
Om det inte står någon adress - mejla istället till Ögonblicksteatern

Postadress:
Ögonblicksteatern
Västra Strandgatan 7B
903 26 Umeå

Johanna Salander

Johanna Salander

Konstnärlig ledare

johanna@ogonblicksteatern.se

Elinn Bolonassos

Elinn Bolonassos

Producent och projektledare

elinn@ogonblicksteatern.se

Sara Gallardo

Sara Gallardo

Skådespelare

sara@ogonblicksteatern.se

Karin Ågren

Karin Ågren

Kostymör

karin.agren@ogonblicksteatern.se

Sara Wikman

Sara Wikman

Turnéläggare

sara.wikman@ogonblicksteatern.se

Ingunn Grande

Ingunn Grande

Verksamhetsledare

ingunn@ogonblicksteatern.se

Stefan Andersson

Stefan Andersson

Skådespelare

stefan@ogonblicksteatern.se

Karin Larson

Karin Larson

Skådespelare

karin@ogonblicksteatern.se

Martin Jonsson Gavelin

Martin Jonsson Gavelin

Tekniker

martin@ogonblicksteatern.se